KONST / Litografier / Färglitografi 9636280
nr 963 6280
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Färglitografi, Gunnar Brusewitz (1924-2004), "Dalar Skans"170/350, signerad, -90, motivet: 23x36
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 maj 2015
kl 20:49:26
25/5 11:33:47
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz